Hradní vinotéka a degustace vín

V hradní vinotéce najdete široký výběr českých, moravských i zahraničních vín. Vína z naší nabídky můžete konzumovat jak v restauraci, tak si je můžete zakoupit a to za ceny výrobců!  Degustace vína

ŘÍZENÉ OCHUTNÁVKY VÍN SE KONAJÍ DLE POČTU VE VINOTÉCE, NEBO V SALONKU RESTARUACE.

SOUKROMÉ DEGUSTACE LZE TAKÉ POŘÁDAT NA SPECIÁLNÍM POSEZENÍ NA VINICI. Nejzápadnější vinice v Čechách zde byla založena v roce 2019. 

Minimální počet pro uspořádání je 8 osob.

 

Součástí ochutnávky je 6 - 10 vzorků pečlivě vybraných vín, občerstvení (uzeniny hradního řezníka, výběr sýrů a ořechů, domácí pečivo). Doba komentované části bývá z pravidla závislá na počtu představovaných vín (1,5 h - 3 h), následně lze využívat prostor k volné degustaci dle aktuální otevírací doby. Prezentovaná vína lze zakoupit vždy s akčními cenami.  


 

Chcete více informací? Napište nám!

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva: 

PODZIM S VÍNEM NA VILDŠTEJNĚ

K podzimu neodmyslitelně patří víno! A víno my na hradě Vildštejn máme velmi rádi. 
Proto pro Vás od 2.10.2020 chystáme páteční večery s víny z Moravy a Čech!
Můžete se těšit na osm pečlivě vybraných odrůd, jedinečné občerstvení a večer plný chutí a dobré zábavy. Každý pátek se budeme věnovat jiné vinařské oblasti. Po skončení degustace máte možnost si zakoupit vína za ceny výrobců a uzenářské produkty z naší vlastní výroby.

16. 10. 2020 Degustace vín na hradě Vildštejn - Díl III. Slovácká podoblast

Ochutnejte vybraná vína ze Slovácka z vinařství Kamil Prokeš, Grmolec, Beneš, Mráz, Čapek a dalších.... Nenechte si ujít tuto skvělou atmosféru a večer plný zábavy a chutí! Rezervujte si svá místa s předstihem! Těšíme se na Vás!

9. 10. 2020 Degustace vín na hradě Vildštejn Díl II. Velkopavlovická podoblast

V příjemném prostředí hradní vinotéky budete mít možnost ochutnat výběrová vína z vinařství Bílkovi, Zapletal, J. Stávek, Skoupil, Mádl a dalších...A to stále za výhodnou cenu 390 Kč na osobu!
V ceně degustace: 

- min. 8 vybraných odrůd vín 
- Veselé vildštejnské prkénko (výběr sýrů, uzenin z naší výroby a domácí kváskový chléb)

 2. 10. 2020 Degustace vín na hradě Vildštejn Díl I. Mikulovská podoblast

V prvním díle našich degustačních večerů měli návštěvníci možnost ochutnat výběrová vína z vinařství Vican (vinařství roku 2019), Moravčíkova vína, Vinofol, Sonberg, Volařík a dalších...Všem děkujeme za účast a těšíme se na další návštěvu!