Ubytování na hradě Vildštejn


Říkáte si, jaké to asi je strávit noc na hradě? U nás si to můžete vyzkoušet. Hrad Vildštejn disponuje standardně zařízenými pokoji se vchodem přímo z nádvoří a vlastním sociálním zařízením. Disponujeme ubytováním pro rodiny, ale i pouze pro pár.

Pokud vlastníte obytný vůz, můžete také využít náš stellplatz pro karavany a ,,obytňáky". Vaše auto, či motorku můžete zdarma zaparkovat na našem parkovišti pod hradem.

Rezervujte si svůj pobyt zde.

pokoje

Rodinný pokoj. Vildštejn l - nádvoří hradu

Ideální pokoj pro rodinnou dovolenou ve větším počtu. Dvě oddělené ložnice poskytují celkem šest lůžek a posezení pro stejný počet osob. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Obě ložnice jsou vybaveny televizorem. Pokoj má vlastní vstup z nádvoří hradu a prostornou chodbu.

Třílůžkový pokoj. Vildštejn l - nádvoří hradu

Standardně vybavený třílůžkový pokoj, vhodný pro ubytování na víkendový či delší výlet s vlastním vstupem z nádvoří! Pokoj je vybaven televizí a soukromou koupelnou se sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou. Vildštejn l - nádvoří hradu

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vstup z nádvoří hradu.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Vildštejn l - nádvoří hradu

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a historickou atmosférou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vchod z nádvoří.

Rodinný apartmán. Vildštejn l - nádvoří hradu

Apartmán s plně vybavenou kuchyní, rozkládací pohovkou v obývacím pokoji a čtyřmi lůžky v podkrovní ložnici. Samostatný vchod po schodišti z nádvoří.

Dvoulůžkový apartmán se dvěmi přistýlkami. Vildštejn ll - podhradí hradu

Dvoulůžkový apartmán se dvěmi přistýlkami v podkroví. Vildštejn ll - podhradí hradu

Speciální nabídka