Ještě jste na hradě nespali? .... Nabízíme ubytování přímo na nádvoří ve standardně zařízených pokojích s vlastním vchodem, sociálním zařízením a dostatečným prostorem i soukromým!   

Z nabídky našich pokojů si vybere početná rodina i zamilovaný pár! Přímo pod hradem můžete zaparkovat své vozidlo na parkovišti, zdarma a pod kamerovým dohledem.

Cyklisté u nás jistě ocení prostor, kde si mohou uložit svá kola do bezpečí. To samé i motorkáři, pokud máte o své miláčky obavu, domluvte se s obluhou, a zaparkujte přímo v areálu. 

            

TIPY NA VÝLETY PO OKOLÍ

Jistě se zde nebudete nudit, v podhradí se děti mohou vyřádit na krásném hřišti, a okolí má také co nabídnout. Určitě si nenechte ujít návštěvu přírodní rezervace SOOS nebo Zoopark Amerika, kam vás dopraví lázeňský mikrovláček. Pokud vám historie bude po návštěvě Vildštejna málo, nedaleko najdete hrad Seeberg, ani zámek a hrad Bečov není od Skalné tak daleko. Pro ty, kteří upřednostňují výlety do přírody doporučujeme navštívit Goethovy Skály a Vysoký Kámen.

VÍCE O TIPECH NA VÝLETY.

 

Všechny pokoje čeká v následujících letech rekonstrukce. V roce 2022 se můžete těšit na nově vzniklé apartmány Pod Hradem, které pro Vás budujeme ve spolupráci se SZIF.       

 

   

 

CHCETE UDĚLAT SVÝM BLÍZKÝM RADOST DÁRKOVÝM POUKAZEM?

 POUKAZY LZE VYUŽÍT NEJEN NA UBYTOVÁNÍ NA HRADĚ VILDŠTEJN.

OBJEDNÁVEJTE ZDE!