Ubytování na hradě Vildštejn


Říkáte si, jaké to asi je strávit noc na hradě? U nás si to můžete vyzkoušet. Hrad Vildštejn disponuje standardně zařízenými pokoji se vchodem přímo z nádvoří a vlastním sociálním zařízením. Disponujeme ubytováním pro rodiny, ale i pouze pro pár.

Pokud vlastníte obytný vůz, můžete také využít náš stellplatz pro karavany a ,,obytňáky". Vaše auto, či motorku můžete zdarma zaparkovat na našem parkovišti pod hradem.

Rezervujte si svůj pobyt zde.

pokoje

Rodinný pokoj

Ideální pokoj pro rodinnou dovolenou ve větším počtu. Dvě oddělené ložnice poskytují celkem šest lůžek a posezení pro stejný počet osob. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Obě ložnice jsou vybaveny televizorem. Pokoj má vlastní vstup z nádvoří hradu a prostornou chodbu. 

Třílůžkový pokoj

Standardně vybavený třílůžkový pokoj, vhodný pro ubytování na víkendový či delší výlet s vlastním vstupem z nádvoří! Pokoj je vybaven televizí a soukromou koupelnou se sprchovým koutem. 

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vstup z nádvoří hradu. 

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a historickou atmosférou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vchod z nádvoří. 

Rodinný apartmán

Apartmán s plně vybavenou kuchyní, rozkládací pohovkou v obývacím pokoji a čtyřmi lůžky v podkrovní ložnici. Samostatný vchod po schodišti z nádvoří.