Vzdělávací programy pro školy a školky 

Jsme rádi, že můžeme přivítat školy a školky na našich vzdělávacích programech, které jsou speciálně navrženy pro studenty všech věkových skupin. Naše programy mají hlavní zaměření na historii a rozvoj logického myšlení, a to prostřednictvím interaktivních aktivit a edukativní programů.


Pro naše nejmenší návštěvníky z mateřských škol a prvních stupňů základních škol máme připraveny speciální programy, které jsou plné zábavy a pohádkových příběhů, ale zároveň se zaměřují na základy historie a vnímání prostředí.

Pro mateřské školky: 
Pro základní školy: I. stupeň

Naše programy jsou plné zábavy, pohádek a her, které vám pomohou lépe pochopit život našich předků a význam našeho hradu. Budeme společně objevovat tajemství hradních sklepů, poznávat rytířský život a dozvědět se spoustu zajímavých faktů o naší historii.II.stupeň 

Připravili jsme pro vás programy, které vás zavedou do hlubin historie, umění a kultury spojených s naším hradem. Budeme zkoumat doby středověku, rozvíjet logické myšlení prostřednictvím hádanek a her, a prozkoumáme tajemství starobylých zámků. Připojte se k nám.

 STŘEDNÍ ŠKOLA

Pro středoškoláky jsme připravili programy, které podporují jejich vzdělání a rozvoj. Zaměřujeme se nejen na detailní průzkum historických událostí spojených s hradem, ale také na širší kontext dějepisu, dějin umění a kultury. Naše programy a aktivity jsou navrženy tak, aby studenti odcházeli s hlubšími znalostmi a s rostoucím zájmem o naše dějiny a umění.

 


 Detailní fotogalerie níže: 
- využijte i spřátelené weby a organizace: 

Muzeum Františkovy lázně: https://www.muzeum-frantiskovylazne.cz/cz/

Muzeum iluzí: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/muzeum-iluzi-fatamorgana-frantiskovy-lazne

Zrcadlový labyrint Františkovy lázně: https://www.frantiskovy-lazne.info/cs/zajimava-mista/zrcadlovy-labyrint_491/

Národní rezervace SOOS: https://www.flinfo.cz/cz/zajimavosti-v-regionu/narodni-prirodni-rezervace-soos

Chebský hrad: https://www.hrad-cheb.cz/cz/

Chebská muzeum: https://muzeumcheb.cz/

Retro muzeum Cheb: http://retromuseum.cz/