Na vědomost se dává, že Království Vildštejnské v letošním roce pořádá velkolepé oslavy svého 20. výročí od otevření veřejnosti! 

Zahájení oslav výročí našeho hradu proběhlo při příležitosti Vildštejnského Slunovratu s Debra ČR, která pomáhá usnadnit život lidem s nemocí motýlích křídel.

 

 

Tento týden můžete soutěžit o volný vstup pro celou rodinu na naší facebookové stránce! 

Zapojte se do soutěže, pozvěte své přátele a známé! I pro ty, kteří navyhrají, chystáme zajímavé odměny na místě. Neváhejte proto a přijďte.

všeobecné soutěžní podmínky

Aneta

Svíčky vildštejnského narozeninového dortu s námi v neděli 25.7.2021 sfoukne Aneta Langerová, milá, osobitá zpěvačka a hudebnice, která je hlavním hostem Vildštejských slavností.

Písněmi z nového alba Dvě slunce Aneta rozzáří i hrad Vildštejn a zakončí tak celodenní program, který bude bavit jak malé, tak velké!

 

  

Aneta

Aneta Langerová (od 17 hodin)

Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček. Ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní….Na podzim roku 2020 vydala album Dvě slunce, písněmi i svou osobností Aneta rozzáří příjemně strávený den na Vildštejnských slavnostech. Dvě slunce byla v lednu 2021 nominována na cenu Asociace nezávislých hudebních společností IMPALA 2020.

CHANNK (od 15 hodin)

Mladý optimistický a kreativní hudebník s vlastní tvorbou. Hudba ho provází celým životem, v 15 letech si pořídil kytaru, na kterou se sám naučil. Od roku 2015 se věnuje psaní vlastních písní, do kterých vkládá své emoce a pocity.

PETR HODEK  (od 13 hodin)

Muzikálové písně

Dnes profesionální zpěvák, student Igora Jana předního operního pěvce který byl sólistou Národního divadla Bratislava a je stálým hostem pražské Státní opery. Protože se Petr Hodek věnuje převážně muzikálovému zpěvu, je studentem i Daniela Hůlky.

BubnyŠKOLA BUBNOVÁNÍ

Petr se v roce 2011 rozhodl vyrobit si vlastní buben... Učil se hrát sám a to mu ale bylo málo...  Proto v roce 2012 odcestoval  do AFRIKY a učil se bubnovat přímo u místních domorodců. Vstřebával jejich filozofii, RYTMUS i náhled na SVĚT. Studoval přímo v zemi GUINEA.  Podívejte se na video a poznejte Petra a jeho práci s dětmi!  ZDE

 

HVĚZDY SOMMELÉRSTVÍ, VINAŘSTVÍ A MISTR V SABRÁŽI 
 
 


Kamil Prokeš, jenž obsadil 1. místo v kategorii PROFESSIONAL ČR za rok 2019 v soutěži BOHEMIA SEKT TROPHÉE, dále převezme letos ocenění za celkem 3 vína a vítěze kategorie Národní soutěže vín - Salon vín 2021 a je držitelem celé řady ocenění zlatou medailí za prvotřídní vína, jako jsou například Rulandské bílé, Merlot, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský i vlašský a řada dalších.

Libor Nazarčuk, dlouholetý viceprezident a nyní člen představenstva Asociace sommelierů ČR a držitel Zlatého odznaku Asociace sommelierů ČR. Semifinalista mistrovství světa, trojnásobný mistr České republiky, trojnásobný mistr Slovenska, trojnásobný vítěz soutěže Sommelier Znovín a mnoho dalšího.

.

 

ŽIVÁ HUDBA - všem známé muzikálové písně, mladý talentovaný hudebník a jedna z nejpolupárnějších českých zpěvaček!
TRHY - regionální BIO potraviny, zelenina, pečivo, domácí buchty, chodské koláče, háčkované hračky, domácí uzeniny, domácí sýry, med a další... 
ŠKOLA BUBNOVÁNÍ PRO DĚTI - pravá zabava s Petrem, který se učil bubnovat od Afrických domorodců!
PROHLÍDKA HRADU A SOUTĚŽE S BÍLOU PANÍ a VZNEŠENOU HRADNÍ DÁMOU - Pohodlně se usaďte a pošlete své potomky do pohádkového světa, kde na ně čekají soutěže, úkoly i historické zajímavosti.
LOUTKOVÉ DIVADLO - uvnitř hradu čeká na malé objevitele představení - jak jinak než O Princezně..... O té na hrášku!

SOMMELIERSHOW A SABRÁŽ - těšit se můžete také na návštěvu významných jmen z vinařského oboru! 

MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ KOŇSKÉ SPŘEŽENÍ A NOŽÍŘSKÉ ŘEMESLO DRÁTKOVÁNÍ A ZDOBENÍ PERNÍČKŮ a mnoho další zábavy...

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ TUTO AKCI PODPORUJÍ: 

                                                  
Speciální nabídka