Naše služby


Místo odpočinku, setkávání, oslavování. Místo, které tvoří Vaše zážitky.

 

Hrad Vildštejn je místo, kde se spojuje histore, zábava a mnoho nečekaných zážitků. Jako soukromý hrad poskytujeme našim návštěvníkům širokou nabídku služeb. 

Svatby


Řekněte si své "ANO" v historickém prostředí hradu Vildštejn. Kontaktujte nás a nechte si vytvořit svatbu snů. 

Firemní akce a oslavy


Poskytujeme prostory hradu pro firemní či soukromé akce. Disponujeme prostory pro malé i větší skupiny. Jsme schopni uspořádat oslavy narozenin, teambuilding, ale i například firemní meeting, či vánoční večírek. 

Rauty a hostiny


Nechte se rozmazlovat středověkou kuchyní, jejíž recepty pochází ze starých kuchařek a dochovaných kronik. Připravíme pro vás hostinu, na kterou jen tak nezapomenete. Zajistíme pro Vás ,,Královskou hostinu" k jakékoliv události.

Prohlídky pro děti


Na hradě pořádáme speciální, interaktivní prohlídky pro děti. Hradem Vás provedou například naše Bílá paní. Na tyto prohlídky se můžete těšit zejména v období různých svátků, prázdnin, či jiných oslav. 

Prohlídka hradu s Bílou paní - celoroční prohlídka hradu zaměřená primárně na historii hradu. Součástí prohlídky je také návštěva  Muzea hasičské techniky. Děti jsou aktivně zapojovány po celou dobu prohlídky, během které plní zábavné úkoly. 

Prohlídka hradu s Černou paní - sezónní prohlídka hradu probíhá zejména na svátky jako je Halloween a pálení čarodějnic. Zaměření je historické, ale nebudou chybět ani hradní strašidla. 

Prohlídky hradu se sněhovou princeznou Ellzou - zimní prohlídky hradu počínaje příjezdem sv. Martina na bílém koni. Sněhová princezna seznamuje děti s významy svátků ČR. Děti jsou zapojeny do vyrábění a plní zábavné úkoly. 

Organizované prohlídky


Prohlídky na přání. Prohlídky na objednávku pro děti i dospělé.

Projekt HRAD DĚTEM připravil prohlídky hradu na míru. Přijďte se svou třídou na výuku na hrad. Budeme si hrát, budeme se smát, soutěžit a u toho se i něco naučíme.

Vítáme zde mateřské školky, základní školy, týmy zájmových kroužků, dětské domovy a jiné organizace s dětským kolektivem. 

Pokud jste větší skupina, zajistíme také soukromé prohlídky hradu pro dospělé.

Degustace vín


Jste milovníkem vína? Pak jste tu správně. Náš hradní pán je jedním z vás. Víno nejen že miluje, ale také se v něm vyzná. Je připraven se o své vědomosti a zkušenosti v oblasti vinařství s vámi podělit. Disponujeme vinotékou v našem hradním sklípku. Během roku nabízíme pravidelné degustace, ale rádi připravíme soukromou degustaci přímo pro Vás.

Historické hostiny


Zastavte se na našem hradě a hodujte si jako král! Středověké pokrmy, číše plné vína a živá hudba. Tématická hostina plná chutí a zážitků na hradě Vildštejn. 

Tematické akce


Nápadů je mnoho a pravidelně konáme různé tématické akce. Na hradě Vildštejn se celoročně koná několik akcí, jako například ,,Ples upírů", Mikulášské akce, dny dětí a mnoho dalších. Pokud ovšem máte představu o akci, kterou zde nekonáme, rádi pro Vás takovou uspořádáme.

Další služby


K veškerým službám na hradě Vildštejn také zajišťujeme:

- ubytovací služby

- stravování na místě

- catering pro Vaši akci

- hudební doprovod

- fotograf

- květinové výzdoby

- doprava ,,Vildštejsným expresem"

- parkování pod hradem

- parkování pro karavany a obytné vozy

V případě zájmu uskutečnit jakoukoliv akci na hradě Vildštejn, nás kontaktujte na vildstejn@vildstejn.cz.

Speciální nabídka