Kulturní a společenské akce na hradě Vildštejn 


Na hradě Vildštejn se neustále něco děje. Pravidelně pro Vás připravujeme kulturní a společenské akce, vhodné pro děti i dospělé. 


PODVEČER BALAD A POVĚSTÍ JEANA DE CARRO

Zveme Vás 5.5.2023 od 17:00 hod. na první podvečer s Josefem Šorfou. Hodina plná historie v podobě úsměvných i napínavých pověstí. Celý program bude doplněn o písňové balady, za doprovodu elektrické kytary. Rezervace zde.


SAXOFON NA HRADĚ VILDŠTEJN

Zveme Vás k poslechu živé hudby, která krásně doplní jedinečnou atmosféru naší Hodovny. Pravidelně zde pro Vás bude hrát v sobotu od 18:00 - 21:00hod. a v neděli od 11:30 - 14:30hod. skvělý saxofonista. Během poslechu hudby, si můžete vychutnat speciality z našeho menu, nebo kávu a čerstvý, domácí dezert.


VELIKONOČNÍ ZABIJAČKOVÉ HODY NA VILDŠTEJNĚ

Oslavme společně 9.4.2023 od 10:00 hod. velikonoční neděli. Velikonoce na hradě budou plné tvoření a výborného jídla. Náš hradní řezník pro Vás připraví výborné zabijačkové hody. Hody budou na nádvoří hradu, společně s prodejními stánky, kde si budete moci koupit výrobky spojené s jarem. Na hradě budou probíhat tvořivé workshopy pro děti i dospělé. Chybět nebude pletení pomlázky, ani malování kraslic. Pro děti bude připravena speciální prohlídka hradu, během které budou plnit zábavné úkoly, které je dovedou až k pokladu.


DEGUSTACE ČESKÝCH A MORAVSKÝCH VÍN

Zveme Vás na další degustaci vín,, která se uskuteční 7.4.2023 od 19:00 hod. v hradní vinárně. S naším someliérem budete degustovat 8 vybraných vín, ke kterým budou připravené delikatesy od hradního řezníka. 


BŘEZNOVÉ DEGUSTACE MORAVSKÝCH VÍN

Během celého března se budeme setkávat u dobrého vína. Každý březnový pátek od 19:00 hod. se u nás na hradě uskuteční degustace moravských vín. Kromě 8 vybraných vín ochutnáte také speciality našeho řezníka Honzy. Svou rezervaci proveďte na vildstejn@vildstejn.cz. Těšíme se na společné večery u dobrého vína.


SV. VALENTÝN NA HRADĚ

14.2.2023 budeme opět slavit svátek všech zamilovaných. U nás na hradě zažijete tu pravou romantiku. Máme pro Vás připravené výborné 5 chodové menu, welcome drink a pozornost pro dámu. Celý večer bude doprovázen živou hudbou, od skupiny Šarkani. Je nutná rezervace předem. Kontakty naleznete zde.


21. SLET UPÍRŮ

Letos se opět uskuteční oblíbený slet upírů. Všichni upíři se u nás setkají 18.2.2023 v 19:00hod. Těšit se můžete na krvavé  drinky a speciální menu. Chybět samozřejmě nebude ani DJ a živá hudba. Letos u nás přivítáme skupinu Couple Of Sounds. Abyste si uchovali vzpomínky na letošní upíří slet, bude zde pro Vás připravený fotokoutek.  Oprašte své upírské kostými a udělejte si rezervaci na vildstejn@vildstejn.cz. Těšíme se na Vás!