22. 5. 2021

4. Skalenský PIVNÍ BĚH 

Čtvrtý ročník závodu, kde nerozhoduje jen kondička! Registrujte se také zde!

 SLEDUJTE UDÁLOSTI A NOVINKY NA NAŠEM FACEBOOKU!

 

PODZIM S VÍNEM NA VILDŠTEJNĚ 

K podzimu patří víno, a my na Vildštejně máme dobrá vína v lásce. Mimo to zde máme také široký výběr českých, moravských i zahraničních vín! Proto jsme podzimní páteční večery věnovali vínům od vybraných moravských vinařů. 

V NOVÉM ROCE SE MŮŽETE TĚŠIT OPĚT NA DEGUSTAČNÍ VEČERY PLNÁ CHUTÍ, PŘÍJEMNÉ ATMOSFÉRY A ZÁBAVY! Sledujte náš web či Facebook, ať Vám nic neuteče!

SLET ÚPÍRŮ A JINÝCH POTVOR

Od slavnostního otevření v roce 2001 se každoročně na Vildštejně sletí upíři a další potvory ze záhrobí a protančí zde celou noc! Slavnostní večer je doprovázen specialitami jak k jídlu, tak k pití a nechybí ani půlnoční překvapení! Pokud Vás tato tématika zajímá, sledujte náš web či Facebook a zúčastněnte se této velkolepé výroční události v roce 2021! 

přidat video

RETRO ZÁBAVA K PŘÍLEŽITOSTI MDŽ

Zelená, rum s kolou, chlebíčky, upírovací hřeben, tepláková souprava, čelenky a ledvinky, karafiáty, soutěže, spartakiáda, tombola.... a k tomu ty nejoblíbenější hity z 80. a 90. let. To je RETRO zábava na hradě Vildštejn! 

 

PIVNÍ BĚH 

Od roku 2018 se na Vildštejně sejdou všichni nadšenci, sportovci a pivaři, aby poměřili své síly jak v běhu, tak v pití. Soutěží týmy v kostýmech na předem určené téma. Následuje vyhlášení vítězů, předání cen a zábava.

I. VILDŠTEJNSKÝ SLUNOVRAT 

 
PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ VIDEA Z AKCÍ, KTERÉ SE KONALY NA VILDŠTEJNĚ...

HALOWEEN 3.11.2018 

PLES VE STYLU PRVNÍ REPUBLIKY 27.10.2018

Tipy na kulturní akce konané na hradě Vildštejn a v okolí najdete také na www.kudyznudy.cz

Speciální nabídka