Skvělé místo pro rodinné výlety, ubytování přímo na hradě a restaurace poblíž Františkových Lázní

Plánujete rodinný výlet s dětmi a hledáte ubytování s restaurací? Chcete se svými přáteli, rodinou či známými zažít noc na hradě v západních Čechách? Nabízíme vám unikátní příležitost bydlet, jíst a užívat si středověkou atmosféru na soukromém hradě Vildštejn v reginu Karlovy Vary, Františkovy Lázně. Doporučujeme vám využít ubytování v rodinném apartmánu a dalších pokojích (dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, speciální pokoj se dvěma ložnicemi pro 6 hostů). Románský původně vodní hrad patří mezi nejstarší hrady v Čechách. Od roku 1999 je v soukromých rukou.

Otevírací doba hradu

Pondělí až neděle 10:00 - 18:00

Otevírací doba restaurace

Pondělí až neděle  11:00 - 21:00

 

pokoje

Rodinný pokoj

Ideální pokoj pro rodinnou dovolenou ve větším počtu. Dvě oddělené ložnice poskytují celkem šest lůžek a posezení pro stejný počet osob. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Obě ložnice jsou vybaveny televizorem. Pokoj má vlastní vstup z nádvoří hradu a prostornou chodbu. 

Třílůžkový pokoj

Standardně vybavený třílůžkový pokoj, vhodný pro ubytování na víkendový či delší výlet s vlastním vstupem z nádvoří! Pokoj je vybaven televizí a soukromou koupelnou se sprchovým koutem. 

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vstup z nádvoří hradu. 

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a historickou atmosférou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vchod z nádvoří. 

Rodinný apartmán

Apartmán s plně vybavenou kuchyní, rozkládací pohovkou v obývacím pokoji a čtyřmi lůžky v podkrovní ložnici. Samostatný vchod po schodišti z nádvoří. 

novinky

Chystáte se k nám na návštěvu a nechcete řídit? Objednete si Vildštejnský Express!
  Nehledejte zbytečně žádné prostředníky či kontakty! Rezervujte si pokoj přímo na našich stránkách!