Vítáme Vás na nejstarším románském hradě Vildštejn!


Hrad Vildštejn je u nás nejstarším hradem, který je stále v provozu. Zmínky o hradu jsou již z poloviny 12. století. Hrad se nachází ve městě Skalná, nedaleko Františkových lázní. 

Nabízíme autentické ubytování a výbornou středověkou kuchyni. Ať už se k nám vydáte s rodinou či přáteli, zažijete nezapomenutelné chvíle. U nás se budete cítit, jako byste se vrátili v čase. Ve středověké hodovně si vychutnáte mimo jiné speciality našeho řezníka. Dozvíte se o historii Hradu a můžete navštívit naše muzeum. 

Otevírací doba hradu

Pondělí až neděle 10:00 - 18:00
Otevírací doba hodovny

Pondělí až neděle  11:00 - 21:00

 

pokoje

Rodinný pokoj

Ideální pokoj pro rodinnou dovolenou ve větším počtu. Dvě oddělené ložnice poskytují celkem šest lůžek a posezení pro stejný počet osob. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Obě ložnice jsou vybaveny televizorem. Pokoj má vlastní vstup z nádvoří hradu a prostornou chodbu. 

Třílůžkový pokoj

Standardně vybavený třílůžkový pokoj, vhodný pro ubytování na víkendový či delší výlet s vlastním vstupem z nádvoří! Pokoj je vybaven televizí a soukromou koupelnou se sprchovým koutem. 

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vstup z nádvoří hradu. 

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a historickou atmosférou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vchod z nádvoří. 

Rodinný apartmán

Apartmán s plně vybavenou kuchyní, rozkládací pohovkou v obývacím pokoji a čtyřmi lůžky v podkrovní ložnici. Samostatný vchod po schodišti z nádvoří. 

novinky