Ubytujte se přímo v areálu hradu z 12. století!

Nabízíme Vám standardně zařízené a individuálně řešené pokoje s vlastním vchodem přímo z nádvoří. 

 

Ceník                                                                                                                                                                                                     Recenze            

Cyklisté u nás jistě ocení prostor, kde si mohou uložit svá kola do bezpečí. Na pěší turisty a další výletníky čeká na pokojích mnoho typů a napadů tak ztrávit čas v okolí a kam se vydat na výlet.

Z nabídky našich pokojů si vybere početná rodina i zamilovaný pár!

Vyberte si pro Vás nejvhodnější pokoj a nebo si rezervujte Pobytový balíček!

 

       

               

pokoje

Rodinný pokoj

Ideální pokoj pro rodinnou dovolenou ve větším počtu. Dvě oddělené ložnice poskytují celkem šest lůžek a posezení pro stejný počet osob. Součástí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Obě ložnice jsou vybaveny televizorem. Pokoj má vlastní vstup z nádvoří hradu a prostornou chodbu. 

Třílůžkový pokoj

Standardně vybavený třílůžkový pokoj, vhodný pro ubytování na víkendový či delší výlet s vlastním vstupem z nádvoří! Pokoj je vybaven televizí a soukromou koupelnou se sprchovým koutem. 

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem s lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vstup z nádvoří hradu. 

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a historickou atmosférou. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a vchod z nádvoří. 

Rodinný apartmán

Apartmán s plně vybavenou kuchyní, rozkládací pohovkou v obývacím pokoji a čtyřmi lůžky v podkrovní ložnici. Samostatný vchod po schodišti z nádvoří. 
Speciální nabídka