Jedinečné pobyty v Karlovarském kraji přímo na hradě Vildštejn ve Skalné. 

Vydejte se k nám za zážitkem a vychutnejte si tradiční české pokrmy, historické prostředí a kouzelnou atmosféru.

Balíčky pro páry, rodiny i skupiny přátel.

Víkend pro dva plný chutí

Dny plné chutí a zábavy... nezapomenutelné okamžiky, které prožijete na Vildštejně Vám zpříjemní jak jedinečné prostředí, tak naše dokonalé pokrmy! V pátek se Vaše smysly seznámí s chutí, vůní a barvami vybraných moravských vín. Ochutnáte také speciality hradního mistra Řezníka. Po vydatné snídani se můžete vydat na pokoj dál lenošit či objevovat krásy okolí a večer pro Vás chystáme slavnostní večeři o 4 chodech!
   2 noci
   3 dny
  snídaně

VÝLET PRO CELOU RODINU

Je na čase vyrazit na společný výlet! Zabalte batůžky a vyražte na Vildštejn! Ubytujeme Vás v rodinném apartmánu s podkrovní ložnicí, kterou si děti zamilují a královsky se o postaráme o Vás i o Vaše žaludky. Doporučíme mnoho zajímavých míst a aktivit v okolí.
   3 noci
   4 dny
  balíček

Gurmánský pobyt na Vildštejně

Užijte si čtyři dny plné pohody a chuti! V restauraci Hodovna Vás čeká dokonalý gastronomický zážitek! Každý ze zde strávených večerů si budete moci vychutnat slavnostní večeři o několika chodech dle aktuální nabídky šéfkuchaře. Připravíme pro Vás také okouzlující posezení na vinici s lahví vína vybranou naším sommelierém a se specialitami od hradního řezníka...
   3 noci
   4 dny
  balíček