Hrad Vildštejn otevřel své srdce pomoci! Čtěte zde! 

  1. a 19. června - Zahájení oslavy výročí našeho hradu proběhlo při příležitosti Vildštejnského Slunovratu s Debra ČR.Dvoudenní festival byl plný skvělé české hudby, výborné atmosféry a také dobrých srdcí, kteře se rozhodli s námi pomoci nejen Radečkovi z Plesné, ale také všem, kteří  pomoc od Debra ČR potřebují!

Podhradí v pátek rozezněly kapely: 

Silvie & Silver Matte, Panoptiko, Lucie  Revival a nakonec Traktor!

V sobotu zahájil hudební den Voxel, kterýb na pódiu přivítal i Radečka. Dále nám zazpíval Jakub Děkan, který si přivezl sokolovského rodáka Jaroslava Oláha, kterého můžete znát ze soutěže Česko hledá SuperStar. Další kapelou v úmorném vedru bylo UDG, po nich to rozbalili Cocotte Minute. Víkend zakončily kapely Extraband a Kreyson Memorial. 

 

  1. července Další naší oslavou byly Vildštejnské slavnosti, které rozzářil náš specíální host, jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček, Aneta Langerová s písněmi ze svého nového alba Dvě slunce.

Program pro celou rodinu, soutěže pro děti, prohlídka s Bílou paní, škola bubnování a spousta skvělého jídla nejen z hradní kuchyně.... 

 

  1. srpna POKRAČUJEME LETNÍ HAVAII PARTY! od 18 hodin na vás na nádvoří opět budou čekat skvělé drinky, které s radostí umíchají dva sympaťáci, havajská pohodová atmosféra, pláž, palmy a hlavně Tomáš Koucký! 

PODÍVEJTE SE, JAKÁ TO BYLA ZÁBAVA VLONI! 

 

SLET ÚPÍRŮ A JINÝCH POTVOR

Od slavnostního otevření v roce 2001 se každoročně na Vildštejně sletí upíři a další potvory ze záhrobí a protančí zde celou noc! Slavnostní večer je doprovázen specialitami jak k jídlu, tak k pití a nechybí ani půlnoční překvapení! Pokud Vás tato tématika zajímá, sledujte náš web či Facebook a zúčastněnte se této velkolepé výroční události v roce 2021! 

přidat video

RETRO ZÁBAVA K PŘÍLEŽITOSTI MDŽ

Zelená, rum s kolou, chlebíčky, upírovací hřeben, tepláková souprava, čelenky a ledvinky, karafiáty, soutěže, spartakiáda, tombola.... a k tomu ty nejoblíbenější hity z 80. a 90. let. To je RETRO zábava na hradě Vildštejn! 

 

PIVNÍ BĚH 

Od roku 2018 se na Vildštejně sejdou všichni nadšenci, sportovci a pivaři, aby poměřili své síly jak v běhu, tak v pití. Soutěží týmy v kostýmech na předem určené téma. Následuje vyhlášení vítězů, předání cen a zábava.

  1. VILDŠTEJNSKÝ SLUNOVRAT 
  2. VILDŠTEJNSKÝ SLUNOVRAT S DEBRA ČR 

 

 

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ VIDEA Z AKCÍ, KTERÉ SE KONALY NA VILDŠTEJNĚ...

HALOWEEN 3.11.2018 

PLES VE STYLU PRVNÍ REPUBLIKY 27.10.2018

Tipy na kulturní akce konané na hradě Vildštejn a v okolí najdete také na www.kudyznudy.cz